FunGames.hotgoo.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Новини из футбола!!!

+2
J-maina
Sevilla
6 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Новини из футбола!!! - Page 2 Empty Re: Новини из футбола!!!

Писане  JJKOCHA Нед Яну 27, 2008 11:39 am

РАМОС ПРЕДУПРЕДИ МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
27 януари 2008 09:50

Новини из футбола!!! - Page 2 1dd502ca3a234a1f

Наставникът на Тотнъм Хотспър Хуанде Рамос предупреди тима на Манчестър Юнайтед преди днешния двубой между двата тима от четвъртия кръг на турнира за Купата на Англия.



Бербатов и компания се изправят срещу лидера във Висшата лига само няколко дни след като разпиляха отбора на Арсенал с 5:1 в мач от надпреварата за Карлинг къп. Въпреки че Тотнъм няма победа над „червените дяволи” на "Олд Трафорд" от 1989 година, испанският наставник на „шпорите” вярва, че е възможно да се стигне до изненада.



„Нормално е когато играеш срещу отбори като Манчестър Юнайтед, Челси и Арсенал, те да бъдат фаворити”, коментира Хуанде Рамос.



„Но не забравяйте, че с отбора на Севиля в турнира за Купата на Испания победихме Реал Мадрид с 5:3 и то на „Сантяго Бернабеу. Тогава никой не очакваше това”, каза още испанският специалист.
JJKOCHA
JJKOCHA

Брой мнения : 23
Registration date : 03.11.2007

Върнете се в началото Go down

Новини из футбола!!! - Page 2 Empty Re: Новини из футбола!!!

Писане  JJKOCHA Нед Яну 27, 2008 11:40 am

СВЕН: НЮКАСЪЛ ЩЕ ТРЯБВА ДА ПРОДАДЕ СТАДИОНА СИ, АКО ИСКА МАЙКА
27 януари 2008 10:01

Новини из футбола!!! - Page 2 544ccb695c0e6467

Наставникът на Манчестър Сити Свен Йоран Ериксон за пореден път опроверга информациите, че ще се раздели с защитника Майка Ричардс.


Английският национал представлява интерес за редица клубове в Англия, но шведският специалист е убеден, че талантливият футболист ще остане на „Ийстландс”.


В английските медии се появиха информации, че новият наставник на Нюкасъл Кевин Кийгън е поредният мениджър, който се интересува от Ричардс. Ерикосн обаче побърза да отхвърли тези спекулации, като заяви, че "свраките" ще трябва да продадат стадиона си, за да може да купят защитника.


„Не съм чул за интереса им. Мога да кажа обаче, че Кийгън ще трябва да продаде стадиона на Нюкасъл, ако наистина го иска. Ричардс не се продава!”, коментира Ериксон.
JJKOCHA
JJKOCHA

Брой мнения : 23
Registration date : 03.11.2007

Върнете се в началото Go down

Новини из футбола!!! - Page 2 Empty Re: Новини из футбола!!!

Писане  JJKOCHA Пон Яну 28, 2008 12:25 pm

ТОТНЪМ ВЗИМА ДВАМА НАВЕДНЪЖ
28 януари 2008 07:56

Новини из футбола!!! - Page 2 7675e3a15e8d1786

Мениджърът на Тотнъм Хуанде Рамос е на път да осъществи два трансфера едновременно и по този начин да заздрави защитата си, каквото е неговото желание.


Десният бек Алън Хътън е преминал медицински изследвания на базата на тима в Лондон и се очаква до часове да бъде представен като нов футболист на „Уайт Харт Лейн”.


„Шпорите” ще платят 9 милиона паунда за шотландския национал на Рейнджърс. Хътън ще стане най-скъпо платеният шотландски футболист, като ще получава по 33 хиляди паунда на седмица.


Защитникът Джонатан Уудгейт също ще премине в Тотнъм от Мидълсбро, след като шефовете на Боро са приели офертата от 7,25 милиона паунда за бранителя.


Уудгейт ще подпише договор за три години и получава по 60 хиляди паунда на седмица, което ще го направи вторият футболист в отбора на „шпорите” с най-голяма заплата след ирландският нападател Роби Кийн.


В същото време мениджърът Хуанде Рамос е готов да се раздели с френския защитник Паскал Шимбонда, като оферти за футболиста има от Астън Вила и Нюкасъл.
JJKOCHA
JJKOCHA

Брой мнения : 23
Registration date : 03.11.2007

Върнете се в началото Go down

Новини из футбола!!! - Page 2 Empty Re: Новини из футбола!!!

Писане  JJKOCHA Съб Фев 09, 2008 11:48 pm

БОЖИНОВ ПОЧВА ТИТУЛЯР СРЕЩУ НЮКАСЪЛ
Стефан Стоянов, Манчестър 9 февруари 2008 18:47

Новини из футбола!!! - Page 2 98443_fr

Нападателят на националния отбор Валери Божинов ще се върне в игра срещу резервите на Нюкасъл в понеделник, научи Гонг.

Таранът разговаря със Свен Йоран Ериксон, който му съобщи новината. Опциите пред Божинов бяха две, или стартира като титуляр, или влиза през втората част.

Шведът реши Валери да почне от началото на срещата. В края на работния ден в базата на Сити Ериксон сподели пред Божинов и Гонг, че ще пътува лично до Нюкасъл, за да гледа играта на българина.

Любопитно е, че двубоят ще се играе на „Сейнт Джеймсис Парк”, където „свраките” провеждат мачовете си от Висшата лига.

Последната поява на Божинов в игра бе по време на злополучната среща с Манчестър Юнайтед, когато националът на България скъса връзки. След половин година здрав труд голмайсторът отново е готов и жаден за футбол.
JJKOCHA
JJKOCHA

Брой мнения : 23
Registration date : 03.11.2007

Върнете се в началото Go down

Новини из футбола!!! - Page 2 Empty Re: Новини из футбола!!!

Писане  JJKOCHA Нед Фев 10, 2008 9:47 pm

МАРТИН С НАЙ-ВИСОКА ОЦЕНКА В ДЕРБИТО
10 февруари 2008 19:10

Новини из футбола!!! - Page 2 F03956012a147762

Мартин Петров получи най-висока оценка от всички футболисти взели участие в дербито на Манчестър, което неговият Сити спечели с 2:1.

Българският национал, получи отличната оценка от 8.5, като единствената друга оценка по-висока от 7 е осмицата за съотборника му Ричард Дън.

„Измъчи защитата на Юнайтед с представянето си през първото полувреме. Българинът беше сърцето на надмощието на Сити и изработи двата гола”, пише популярният анализатор Найджъл Смит.

Най-високата оценка в състава на Юнайтед получи бразилецът Андерсон, който бе оценен със 7, толкова получиха и петима играчи на гражданите.
JJKOCHA
JJKOCHA

Брой мнения : 23
Registration date : 03.11.2007

Върнете се в началото Go down

Новини из футбола!!! - Page 2 Empty Re: Новини из футбола!!!

Писане  JJKOCHA Вто Фев 12, 2008 6:35 pm

МАРТО: СПЕЧЕЛИХМЕ БИТКАТА, НО ВОЙНАТА ПРОДЪЛЖАВА
Стефан Стоянов, Манчестър 12 февруари 2008 17:01

Новини из футбола!!! - Page 2 99418_fr

Еуфорията в лагера на Манчестър Сити след невероятния успех в градското дерби срещу Юнайтед вече започва да отшумява и българското крило на „небесносините” Мартин Петров гледа към следващия мач на тима. Националът направи две асистенции за победата с 2:1 на „Олд Трафърд” и разбира се е доволен от изявите си.

„Радостен съм, най-вече, че и аз се представих добре, и че моето име ще остане в историята, в архивите на Манчестър Сити, че след над 40-годишна пауза побеждаваш Манчестър Юнайтед, и то на техния стадион, на такъв юбилей, с мое дейно участие и в двата гола. Разбира се, че съм радостен, но аз съм професионалист. Два –три дни след мача има повече емоции, след това мислиш за другия мач. Спечелихме битката, но войната продължава. До момента това може би е най-голямата ми победа, този успех ми е един от най-важните,” сподели Марто в специално интервю за Гонг.

Новини из футбола!!! - Page 2 99419_fr

„И в Испания, и в Германия, и в Швейцария съм печелил феновете с играта си. Затова се радвам, че и тук съм заслужил признание. Надявам се така да продължавам, за да може повече и повече да чувам моето име да скандират.”

За целите на Сити в първенството, Петров добави: „Нас не ни интересуват другите отбори, всеки си гледа неговите цели. Показахме, че когато играем като колектив, можем да победим всеки.”

Каква оценка е зарадвала най-много Мартин след мача в „Театъра на мечтите”:„Аз дълго време играя в чужбина и ако мога така да кажа, сам се оценявам. Знам кога съм играл силно, и кога слабо. Може би феновете на Манчестър Сити ме оценяват, срещаха ни по улиците и не можеха все още да повярват след мача, дори имаше сълзи в очите на някои от тях.”
JJKOCHA
JJKOCHA

Брой мнения : 23
Registration date : 03.11.2007

Върнете се в началото Go down

Новини из футбола!!! - Page 2 Empty Re: Новини из футбола!!!

Писане  JJKOCHA Нед Фев 17, 2008 12:51 pm

ЗИДАН, РОНАЛДО И ПРИЯТЕЛИ…
Стефан Стоянов 17 февруари 2008 10:06

Новини из футбола!!! - Page 2 102119_fr

Една от емблемите на световния футбол Луиш Назарио да Лима, или просто Роналдо е на път да слезе от голямата сцена. Прочетохме и чухме много по темата. Цялата планета прикова поглед към Феномена и неговите сълзи. Това ли е краят? Въпросът вълнува всички. Отговорът прилича на „да”, но надеждата умира последна…

Какво губи футболът? Или по-скоро, какво имаше той до преди няколко дни! Разкошен футболист, медийна бомба, истинска звезда и не на последно място гигантски шампион.

По ирония на съдбата, или стечение на обстоятелствата, футболът губи второ рекламно лице за кратко време. Най-големите в последните десетина години - Роналдо и Зидан.

Двамата умеят да се забавляват и често го правят на своите шоу мачове наречени -Зидан, Роналдо и техните приятели. В голямата игра остават само приятелите, жалко!

Бразилският голмайстор е роден на 18 септември, 1976 година в Рио де Жанейро. Ако кариерата му приключи с мача срещу Ливорно на „Сан Сиро”, ще е твърде тъжно. Роналдо, смазан от контузиите, ще окачи футболните си чепици преждевременно.

Така направи и Зизу. Французинът обичаше да връзва на фльонга противниците. Краят на фамозната му кариера настъпи в момент, когато Зидан бе перфектен и на 34. Сигурен съм, че и днес да се върне в игра, до половин година ще е отново от топ класа.

Финалът и за двамата дойде без време. Роналдо, ако не успее да се върне, си тръгва със сълзи на очите. Тъжен, съкрушен, но и обичан от милиони. Няколко отбора са готови да му предложат договор. Милан и Интер не се тачат, но са обединени в подкрепата си към Рони.

Зидан не приключи с аплодисменти, купа и триумф. Всички помнят финала, удар в главата на Матераци и червен картон. После и загуба за Франция от Италия. Нищо, Зинедин Зидан си остана марков футболист за цяло едно поколение футболни запалянковци.

Зидан и Роналдо писаха история по едно и също време. Първо бяха от различните страни на барикадата. Голямата битка между тях спечели плешивият вълшебник. Франция отнесе Бразилия през 1998 година с 3:0. Зидан вкара два и стана Световен шампион.

Съдбата и Реал Мадрид дадоха шанс на дуета да се намести в една съблекалня. Зидан и Роналдо бяха част от един галактически проект. Французинът бе сред богоизбраните да играят за Реал в периода 2001-2006. Таранът Роналдо се докосна до магията на „кралския клуб” във времето от 2002 до 2007. Цели четири година заедно. После отново в мачовете между приятелите на единия и тези на другия.

Вече ги няма, ако не стане някакво чудо с Роналдо и той отново преодолее болката и трудностите.

Футболът, феновете чакаме новите футболни властелини. Новата генерация вечни шампиони, като тях двамата.

Зинедин Зидан и Роналдо, за тях ще се говори и след сто години. Почитателите на футбола ще четат за брилянтните им изяви, за червения картон на Зизу, за контузиите на Роналдо. Няма значение дали ще го пише в дебелите книги или дебелите сайтове.

Кой не знае за Пеле, Гаринча, Платини, Бекенбауер, Ван Бастен или Кройф?
JJKOCHA
JJKOCHA

Брой мнения : 23
Registration date : 03.11.2007

Върнете се в началото Go down

Новини из футбола!!! - Page 2 Empty Re: Новини из футбола!!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите